Форум ИМО-SXE

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум ИМО-SXE » rock » Н.Три: «Ми завжди мріяли писати хорошу музику» Интервью для Rock.kiev


Н.Три: «Ми завжди мріяли писати хорошу музику» Интервью для Rock.kiev

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

http://s53.radikal.ru/i140/0905/10/6aa64bdd84d3.jpg Н.Три: «Ми завжди мріяли писати хорошу музику»

У передвихідь нового альбому та як подарунок з нагоди довгоочікуванної весни, «Н.Три» оприлюднили на свойому сайті новий сінгл - «Весна». З приводу цього і не тільки ми вирішили поспілкуватись з фронтменом групи Олексієм Шманьовим.

Ротації, кліпи, альбом, сингли. Зразу «в лоб»: на твою думку, Н.Три популярні?

Не на стільки, як хотілося б... Скоріш, досить відомі в тісних колах. Були б ми популярні, займалися б тільки цією справою: всі слухають тебе, поважають, впізнають, ходять на концерти, купують диски. А тут доводиться самому рекламувати, зацікавлювати всіх і кожного.

Хоча, звичайно, потім, вони дуже вдячні, та зараз взагалі дуже важко визначити - популярний чи ні, відомих багато. А от хто може зібрати повний зал, та й ще за досить не дешевий вхід? Таких мало.

Тим більш, що багато людей останнім часом втратили можливість ходити на концерти: вони хочуть, а не можуть. Багато, просто втратили цікавість до культури і всього, з цим пов'язаним. Всі просто хочуть нормально жити. Скоріше, навіть, вижити.

Тож ви «популяризуєте» себе самі, чи вже є контракти чи пропозиції? У нас стереоип існує, що пробитись на ТБ або радіо, без потужної фінансової підтримки нереально.

Донесенням своєї творчості до слухача ми займались і займаємось самотуж. В нас немає і не було продюсера, багатого дяді із величезним гаманцем, ми завжди мріяли писати хорошу музику, зверніть увагу - МУЗИКУ! І неважливо, що то буде за стиль, тому, якщо людині сподобалося, вона зрозуміє, що ми хочемо сказати - вона буде й далі нас слухати. Так само з радіо і ТБ, якщо людина (в данній ситуації музичний редактор) сприйняла інформацію, яку ми намагалися донести, то пісня буде в ротації. Нажаль, долю всього шоубізнесу вирішує невеличка кількість людей і, якщо подобаєшся хоч комусь з них, це вже великий шанс. Наші пісні ротують ті радіо і ТБ, яким подобається, ті, хто хочуть нам допомогти.

Тобі здається дивним, що ви комусь вагомому сподобались, але ви все ще незалежні? Допомагають ротацією, але не вкладають гроші. Ви в цьому сенсі не одні. Як так виходить?

Виходить так, що більшість людей, які б щось могли зробити, або взагалі не цікавляться, або бояться вкладатися у щось нове. Всі бояться нового. У цілому світі багато років популярна якась музика, а до нас вона доходить завжди із запізненням, не менше 5-ти років. Тобто, доходить-то вона нормально (хто цікавиться, той знаходить), а от стає справді популярною тоді, коли в світі за неї вже забули.

Це десь те саме, ми добре почуваємося незалежними. Самі вирішуємо де грати, а де ні. Але це дуже важко. Ми робимо багато помилок, які можна було б просто не робити. Можливо це пафосно, та я щиро вірю в те, що ми можемо і будемо робити щось справді цікаве, але на даний момент досить важко зробити все, що хочемо.

Крім нас багато цікавих колективів, які так само б'ються головою об стіну, хтось більш успішно, хтось менш, і багато разів бачив, як такі гурти та виконавці розбивають голову, розчаровано завя'зують зі сценою.

І такий настрій поділяють всі в групі? Бувають суперечки, наприклад, на творчому питанні? У вас, здається, і склад не мінявся.

Так, склад не мінявся. Стиль міняється постійно, і суперечок багато. Кожний бачить все це по-своєму, та якось доходимо до чогось спільного.

В цілому, коли ми починали, грали одне, а зараз щось зовсім інше. Зупинятися ніхто не хоче, в нас всі намагаються бути ідейними лідерами.

От грали би попсу, і ніяких проблем би не було, можливо.

Коли пішла мова про стильові трансформації, що чекати від нового альбому і на якій він стадії?

Альбом вже записаний наполовину. Друга половина зараз відточується на репетиціях. Пишемось на нашій приватній студії, звукорежисером, якої є я. Звичайно, зробили висновки з минулого, змінили трохи звук.

Стосовно стилю, ну по-перше - в нас стало менше фольку, тобто, наш мелодизм лишився, просто всім, здається, вже набридла ця фішка. Багато хто зараз намагається грати такого плану музику. Ми вирішили спробувати піти далі, хочемо додати сучасно-европейського звуку. Багато хто каже, що ми стали «важче». Можливо, такий експеримент - не вірне рішення, з часом стане зрозуміло. Але стояти на місці, робити одне й те саме весь час ми не хочемо.

Нещодавно ми оприлюднили пісню Весна, що увійде до нашого нового альбому. Завантажити сингл може кожен охочий з нашого сайту.

Я задам питання, хоч воно і абсурдне, але в нашій країні актуальне - чим учасники групи заробляють на життя?

Не абсурдне. Нажаль, ми не можемо займатися тільки групою, тому я працюю звукорежисером, тобто записую інших виконавців, іноді пишу, навіть, поп виконавців, пишу музику, був час для комп'ютерних ігор, декілька разів для театру.

Гітарист Євген - у вільний від гурту час працює разом із дружиною у Сумах. Вони мають невеличку власну справу.

Басист Олексій працює рекламістом.

Роман, баяніст, обожнює автомобілі, працює на якийсь фірмі, точно не знаю. Знаю, що їздить на службовому авто і щось там ще робить.

Купер, барабанщик, за спеціальністю актор, грає в театрах. Як раз зараз вирішується, в якому саме він лишиться. Знімається у кіно, нещодавно знімали серіал «Акула», для ОРТ, кажуть буде цікавий. Він там грає досить велику роль. Одну із головних. До речі, ми там також з'явимося в епізоді, і там, навіть, використали нашу музику, правда старі, давні пісні, ще гурту «Нечто третье».

Якби міг, щоб ти змінив в українському шоубізі?

Я б зробив його більш чесним. Скажемо так, люди мають право знати про існування багатьох хороших гуртів, які не можна не почути, не побачити у нас, хоча останнім часом із цим стало трохи краще (я, до речі, маю на увазі і гурти світового маштабу). Просто, наприклад, є канал М1 і є таке відчуття, що окрім попси нічого більше не існує, невже немає більш цікавих новин, ніж те, що в Брітні Спірз вкрали сумочку?

Хочеться, щоб музику, і культуру взагалі - можна було побачити більш різносторонньо. І тоді людина сама визначиться - що їй слухати, читати, дивитися.

Порадь групи, які, на твою думку, заслуговують на більшу увагу.

Наприклад, Оратанія - якісний позитивний музон. Подобається гурт Гапочка, вони молоді й дуже перспективні. Випадково почув гурт Тарута, хочу якось потрапити на їх виступ. Ось перша трійка що прийшла в голову, а взагалі, звичайно, можна довго перераховувати.

Питання ставив: Дмитро Реміш
Відповідав: Олексій Шманьов
© Киевский Рок-клуб

0

2

http://ntry.com.ua/files/mp3/Vesna.mp3
вот "Весна" скачать можно =)

http://ntry.com.ua/files/mp3/My - trava.mp3
"Ми - трава" Н.Три и Тартак)))

0


Вы здесь » Форум ИМО-SXE » rock » Н.Три: «Ми завжди мріяли писати хорошу музику» Интервью для Rock.kiev